Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Hodowla bojownika



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



08 gru 2019, 14:21 Hodowla bojownika  (#1)  

Witam, mam nadzieje ,że mi coś doradzicie ;)
Chciałbym zacząć hodować bojowniki wspaniałe(syjamskie) i nie wiem jak się do tego zabrać, chodzi mi o to jak je trzymać w akwarium? 1 samiec + 3 samice , samiec i samica w odzielnych akwa łączone tylko na czas tarła?
Jeśli w którejś z tych możliwości to w jakim litrażu?

gurami007
Początkujący

Posty: 26
Dołączył: 05 wrz 2019, 23:05

08 gru 2019, 14:51 Re: Hodowla bojownika  (#2)  

gurami007 napisał(a):Witam, mam nadzieje ,że mi coś doradzicie ;)
Chciałbym zacząć hodować bojowniki wspaniałe(syjamskie) i nie wiem jak się do tego zabrać, chodzi mi o to jak je trzymać w akwarium? 1 samiec + 3 samice , samiec i samica w odzielnych akwa łączone tylko na czas tarła?
Jeśli w którejś z tych możliwości to w jakim litrażu?
https://youtu.be/3Z8UIVXWWa8

Avatar użytkownika
Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Posty: 9037
Dołączył: 16 lut 2007, 11:46
Miasto: Zamość PL, Manchester UK.











Powiązane tematy
  • 025l - Akwarium LT dla bojownika

    Małe akwarium low tech dla bojownika. Aranżacja w stylu trójkątnym zbudowana na czarnej lawie i spider wood. Zbiornik ma 1,5 roku jest prowadzony na substracie i wodzie RO. Lokatorem jest bojownik HMP...

    Wyświetlenia: 3143 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Podłoże do kostki 30l dla bojownika

    Czy ktoś z was używa podłoża Rotala Maflora Light Powder albo Controsoil Powder? Widzę, że kilka osób o nich wspomniało o nich na forum, ale jednoznacznej opinii nie będącej recenzją producenta nie zn...

    Wyświetlenia: 1182 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Mchy na korzeniach - hodowla parapetowa

    Stwierdziłem, że chcę na potrzeby przyszłych aranżacji (mcharium) rozmnożyć sobie mech na małych kawałkach korzeni. Do tego celu chcę zastosować plastikowe pojemniki śniadaniowe, które wystawię na par...

    Wyświetlenia: 880 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Bucephalandra - emersyjna hodowla - kilka pytań

    chciałbym spróbować emersyjnej hodowli bucephalandry. W związku z tym mam kilka pytań: jakie podłoże wybrać? (akwarystyczne, ogrodnicze), czym i jak nawozić? sadzić kładąc na podłożu, czy może mocować...

    Wyświetlenia: 2024 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Hodowla emersyjna, nawożenie

    Hej, zrobiłem sobie kilka zestawów do emersyjnej hodowli anubiasów, bucków i innych - te inne do wabi kusa szeroko pojętego. Nie żeby czekać na nie wiem jakie przyrosty i rozrosty, ale żeby mieć zawsz...

    Wyświetlenia: 400 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Akwarium dla bojownika

    Witam, chciałbym założyć nowe akwarium dla bojownika. Jest to 30 litrowa kostka. Zależy mi na podłożu aktywnym i jakimś substracie. Czy możecie coś polecić ? Jeśli tak to w jakiej ilości ?...

    Wyświetlenia: 2340 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Domowa hodowla krewetek z bliska

    https://www.youtube.com/watch?v=VTtK5PmaE8Y Zapraszam do obejrzenia, można podpatrzycie u Szopena coś co się przyda w Waszych własnych hodowlach.

    Wyświetlenia: 3544 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • 010l - DIY Dla bojownika - Mateusz Farmas

    Trzecie akwarium 10 L parapeciak dla bojownika 20x20x25 Float Oświetlenie:Lampka wykonana własnoręcznie z naświetlacza led 10 W (4500K), kawałka drewna i skrzynki Nawożenie: Carbo w płynie Co2: brak ...

    Wyświetlenia: 2274 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Green Aqua: Akwarium dla bojownika

    https://www.youtube.com/watch?v=SxtYMkU1rp4 Akwarium dla bojownika. Akwarium dla człowieka, który ma bojownika. Akwarium dla dziecka, bez dinozaura. Jak zwał tak zwał :) A na poważnie - ciekawe c...

    Wyświetlenia: 1502 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Płeć Bojownika

    Moi drodzy, czy potraficie rozpoznać, płeć Bojownika? Kupiłem jako młodego samca, ale mam wątpliwości:

    Wyświetlenia: 1396 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Bent423 i 408 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.