Reklama

Filtry Oase
     
Forum dyskusyjne

Nasze akwaria

260l - Białe Glossy - Lali75

Zapraszamy do obejrzenia akwarium holenderskiego Joli. Nieczęsto zdarza się aby Panie sięgały po tak wymagający uwagi typ aranżacji akwarium. Z bogatej… więcej »

65l - Green Refuge - Tomasz…

Efektowne akwarium Tomasza z aranżacją o układzie wyspowym. Zbiornik wyróznia duża ilość epifitów wodnych, którymi zostały obsadzone… więcej »

182l - mrl

Przepiękne akwarium Forumowicza Mrl z zielonym trawnikiem z Hemianthus callitrichoides. Zobacz co pomogło autorowi pozbyć się glonów i problemów z wolnym… więcej »

063l - Phoenix III - AquaNL

Miłe dla oka akwarium, jednego z najlepszych aquadesignerów na Forum - AquaNL. Tym razem przygotował on aranżację opartą o mało wymagające rośliny bez… więcej »

021l - Klassisch Linken…

Zapraszamy do obejrzenia uroczego maluszka forumowicza Waska. Zbiornik został zaaranżowany na granulacie Tropica i oświetlony jest lampą LED. Po początkowych… więcej »

112l - Roślinne Optiwhite -…

Zapraszamy do obejrzenia standardowego akwarium o pojemności 112l z aranżacją roślinną przygotowaną do wyeksponowania czarnych neonów... więcej »

360l - Road to the white…

Zapraszamy do obejrzenia efektownego akwarium zaaranżowanego w stylu Iwagumi. Zbiornik o wymiarach 120x60x50cm został obsadzony roślinami trawnikowymi a… więcej »

64l - Piotr Dymowski

Kolejna aranżacja Piotra Dymowskiego w akwarium 60x30x36cm. Tym razem był to projekt przygotowany na targi ZOO-BOTANICA we Wrocławiu... więcej »

324l - Akwarium Naturalne IV…

Mam dla Was niemały smaczek ;) - kolejny zbiornik jaki stoi w już od dłuższego czasu w Pracowni. Smaczek to fakt, że jest to unikalny biały zestaw Aqua Design… więcej »

120l - Marcin Kowalski

Zapraszamy do obejrzenia akwarium holenderskiego Marcina Kowalskiego. Różnorodność barw i kształtów liści podkreśla atrakcyjność poszczególnych szpalerów… więcej »

200l - The lost canyon -…

Przepiękne akwarium Artura Frankowskiego zgłoszone na międzynarodowy konkurs IAPLC w którym zajęło 25 miejsce... więcej »

300l - Andrzej Turczynowicz

W akwarium Andrzeja użyto prawie 100kg kamieni dekoracyjnych. Ich zieloną ozdobę, efektownie spływającą po skałach aranżacji, stanowi wdzięczna roślina… więcej »

360l - Arkady2010

Akwarium użytkownika Arkady2010, jest przykładem akwarium holenderskiego z układem tarasowym... więcej »

020l - Jarosław Hnat

Zapraszamy do obejrzenia aranżacji miniaturowego akwarium o wymiarach 36x22x26cm ze szła OptiWhite. Zbiornik funkcjonuje w aktualnej wersji już ponad 3 lata... więcej »

200l - Ziemny roślinniak -…

Akwarystyka roślinna to nie tylko aranżacje w stylu japońskim czy holenderskim. Zdrowe, soczystozielone rośliny zawsze będą dodawało uroku akwarium i… więcej »

Nasz Partner

www.euautoczesci.pl

Online

W tej chwili Serwis przegląda 11505 gości oraz 116 zalogowanych użytkowników.

Serwis roslinyakwariowe.pl


 
 Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszyn doświadczeniem.  

     zamów e-Magazyn na e-mail

Salon firmowy w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzin naszego
sklepu i galerii akwariów roślinnych.

Poniedziałek-piątek: 12:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

mapa dojazdu